Київ, Україна +38(063)470-33-03
Графік роботи
з 9:00 по 18:00
0
Корзина
пуста
Каталог / Весільне болеро (накидки)

Весільне мереживне болеро накидка купити оптом Україна

Останнім часом весільне болеро набуло нове життя. Якщо раніше це була більше як весільна накидка і одягалася в основному нареченими пишних форм, то в наші дні болеро стало дуже активним і яскравим акцентом у весільному образі. Весільна сукня в поєднанні з весільним болеро змінює кардинально образ нареченої. Так, одягнувши мереживне болеро на простеньку сукню, Ви можете надати образу багатства й шику. Одягнувши болеро з приспущеними плечима, сексуальності і трепетності. Або ж навпаки скромності і цнотливості, використовуючи більш закрите болеро під шию з рукавом. Купити таке мереживне болеро буде відмінним рішенням для наречених, які проходять таїнство вінчання. Дуже вишукано виглядає весільне болеро на гудзиках.

Не зайвим буде звернути увагу на те, що весільне болеро може грати крім декоративної і зігріваючою ще одну дуже важливу функцію - корекція фігури. Із його допомогою можна приховати недоліки і підкреслити достоїнства фігури.

Ви можете купити весільну накидку в Києві або іншому місті України через інтернет-магазин «Весільна імперія». І тут нареченим є де розгулятися як ніколи раніше! Ми пропонуємо болеро різних тканин і фактур, тепліші або з найніжнішого гіпюру, розшиті стразами, бісером, камінцями, химерно задрапіровані або консервативного крою.

Варто зазначити, що у нас в магазині Ви можете замовити весільну болеро на пошиття з будь-якого представленого у нас весільного гіпюру або мережива, що дає можливість максимально продумати весільний образ і стати неповторною нареченою, створити щось своє, внести творчу родзинку в наряд.

sale

Каталог

Авторизація