Київ, Україна +38(063)470-33-03
Графік роботи
з 9:00 по 18:00
0
Корзина
пуста
Головна / Корисне / Чому молочний колір?

Чому молочний колір?

Переваги молочного кольору

Молочний колір впевнено увійшов в весільну моду, поступово витісняючи класичний білий колір. Сучасні наречені все частіше хочуть слідувати весільним тенденціям і вибирають молочний колір. Він чудово поєднується з усіма відтінками шкіри наречених. Дівчата з світлою шкірою не виглядають болісно-блідими, а смаглявим він надає особливу чарівність.

Молочний колір виник як проміжний між холодним білим і жовтим айвори і завоював серця наречених. Анг. назва кольору "light ivory" або останнім часом все частіше вживається "white off", щоб підкреслити його наближеність до білого кольору і відсутність жовтого відтінку. Light ivory еволюціонував в white off, щоб ще більше привернути увагу виробників, які звикли працювати з класичним білим кольором.

Сучасні весільні салони поступово переходять на молочний колір, все більше витісняє білий. Але не тільки молочний відтінок привертає увагу весільних салонів, але і його додаткові плюси:

- незаплямованість (весільні сукні молочного відтінку менше брудняться, краще піддаються хімчистці і зберігають первинний вигляд)

- виразність (деталі платтів молочного кольору не зливаються воєдино, утворюючи «біла пляма» на фотознімках і відео. Весільні фотографи та відеооператори рекомендують нареченим вибирати наряд молочного кольору).

sale

Каталог

Авторизація