Київ, Україна +38(063)470-33-03
Графік роботи
з 9:00 по 18:00
0
Корзина
пуста
Каталог / Гіпюр (мереживо) полотно

Весільні шантільї гіпюр мереживо оптом купити Україна

Останнім часом все більше наречених, обираючи весільну сукню, віддають перевагу весільному мереживу (гіпюру). Воно має воістину магічну силу! Від нього неможливо відірвати погляд! О, ці візерунки, ці плавні лінії, ці вензелі, ці рослинні орнаменти і завитки ... нікого не залишать байдужим. І тут вже вирішувати Вам буде це чарівне ніжне шантільї або багато розшитий вензелями сутаж, а може Вам більше подобається наявність кордової нитки або густо розшите мереживо стразами, бісером, паєтками та перлами .... На щастя наречені можуть вибирати будь-який фасон весільного плаття, а мереживо додасть образу оригінальності та унікальності.

Романтичності образу додасть ніжне сплетіння ниток французького шантильї, строгості і впевненості додасть корд, ретро образу підійде мереживо рішельє або макраме. І вже тим більше безпрограшним варіантом буде шантильї вишитий сутажной ниткою. У свою чергу, розшитий гіпюр завжди надає багатство, помпезність і шик! Ну і яка наречена не мріяла, будучи маленькою дівчинкою, щодо пишної сукні принцеси? Легкий і повітряний фатину у переплитінні з ніжним мереживом дає неповторне відчуття свята.

Всю цю красу і навіть більше Ви можете купити в Києві в магазині весільних мережив, гіпюру і країні страз під назвою «Весільна імперія». Купити весільну мереживо це рівноцінно, що купити мрію. Ви купуєте не просто гіпюр, Ви купуєте радість і щастя в очах Ваших наречених.

sale

Каталог

Авторизація