Київ, Україна +38(063)470-33-03
Графік роботи
з 9:00 по 18:00
0
Корзина
пуста
Головна / Знижки

Накопичувальна система знижок і бонусів

Зареєструйся на сайті і отримай 1 000 бонусів!

Бери участь в системі лояльності - отримуй бонуси за покупки і збирай знижку!

Ми дбаємо про наших клієнтів, тому надаємо Вам можливість ще більше заощадити на покупках в інтернет-магазині «Весільна імперія». Це бонусна програма лояльності для клієнтів, що бажають отримувати винагороди за те, що вони вибирають наш магазин і залишаються постійними покупцями.

Програма лояльності поширюється тільки на зареєстрованих користувачів.

Використовувати бонуси Ви можете, розплачуючись ними за будь-який товар нашого інтернет-магазину. Бонуси нараховуються в кінці кожного місяця. При нарахуванні бонусів 1 грн = 1 бонус. При використанні бонусів 1 бонус = 1 коп.

Розрахунок знижки відповідає покупкам в гривні до еквіваленту долара США на день покупки. В кінці кожного місяця нараховується кожному учаснику акції знижка виходячи із загальної суми покупок за весь період співпраці з інтернет-магазином «Весільна імперія»:

1 тис. дол. – 3%

5 тис. дол. – 5%

10 тис. дол. – 7%

15 тис. дол. – 10%

20 тис. дол. – 12%

30 тис. дол. – 15%

40 тис. дол. – 17%

50 тис. дол. – 20%

Використовувати знижку Ви можете, на будь-який товар нашого інтернет-магазину, крім товарів на які вже діє знижка, відзначені значком «Знижка». Знижки не підсумовуються.

Краща ціна на весільні мережива

Кращі ціни на весільні мережива в Україні Ви знайдете в інтернет-магазині "Весільна Імперія", ми в цьому впевнені на 100%! Ми гарантуємо, що якщо Ви знайдете таке ж мереживо (у конкурента), але дешевше, то ми Вам продамо весільне мереживо за мінімальною ціною, а також Ви отримаєте приємний подарунок *.

Умови дії пропозиції:

- Клієнт повідомляє Адміністрації назву, адресу і номер телефону торгової точки, де бачив нижчу ціну (далі - конкурент), і підтверджує готовність придбати ідентичне мереживо в нашому магазині.

- Під терміном «конкурент» розуміється торгова точка, розташована в капітальному нежитловому приміщенні. До терміну «конкурент» не належать оптові ринки, а також торгові точки, розташовані в них; форуми, аукціони, дошки безкоштовних оголошень, майданчики з розміщення каталогів і тому подібні сервіси;

- Ідентичним весільним мереживом вважається мереживо, такої ж якості, густоти, візерунка, оформлення, кольору і т.д.

- Пропозиція не поширюється на вже оплачені або видані мережива.

- Конкурент повинен знаходитися в Україні.

- У конкурента мереживо, що цікавить повинно бути в наявності.

- У разі надання мінімальної ціни, інші знижки та акції стосовно даного мережива не діють.

- Пропозиція діє, за умови, що покупка була здійснена за готівковий або безготівковий розрахунок.

- Весільна Імперія залишає за собою право на перевірку інформації, наданої клієнтом. У разі її непідтвердження або неможливості здійснення перевірки наданої інформації пропозиція не діє.

- У випадку, якщо інформація на ідентичне мереживо складена з метою явного обману або введення в оману пропозиція не діє.

* Деталі уточнюйте у адміністратора.

Вдалих покупок!

Інтернет-магазин «Весільна імперія».

Каталог

Авторизація